ProDetay Profesyonel Detaylı Koltuk Yıkama Hizmetleri, Kurulduğu günden bugüne, Koltuk YıkamaYatak YıkamaYerinde Halıfleks YıkamaSandalye YıkamaAraç Kumaş Aksam Temizliği ve Dezenfeksiyon Hizmetleri gibi bir çok temizlik alanlarında Profesyonel ve teknolojik ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler sektördeki en kaliteli malzeme ve araç gereçlerden oluşmaktadır. Tüm yıkama hizmetlerimiz çok ince bir titizlikle yapılmaktadır.

Her çalışmalarımızda aynı özen ve titizliği göstererek çalışıyoruz. Diğer hizmet sektörlerinin aksine temizlik çok özveri ve titizlik isteyen bir çalışmadır ve bu konuda profesyonel ekibipmanlarımız ile harikalar yaratmaya devam ediyoruz.

ProDetay yapmış olduğu temizlik çalışmalarını diğer firmalara oranla daha uzun süreli ve daha profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Çalışmalarımızın tamamında en son teknoloji ürünler kullanılarak temizlenilecek ürünlerinizi ilk günkü gibi temiz ve hijyenik konuma getiriyoruz.

Neden Biz?

Prodetay Koltuk Yıkama, Kuşadası Söke Selçuk’da faaliyet gösteren profesyonel bir koltuk yıkama firmasıdır. Firmamız, koltuklarınızı en uygun yöntemlerle yıkayarak, hijyenik ve temiz bir şekilde size teslim eder.

PROFESYONEL HİZMET

Profesyonel Makineler ile Uzman Kadrosuyla Prodetay Koltuk Yıkama Firması Her Zaman Hazırdır.

GÜLER YÜZLÜ PERSONEL
Koltuk Yıkama Hizmetimiz En İyi Şekilde ve Kaliteli Temizlik Ürünleriyle Yapılır.
PRODETAY KOLTUK TEMİZLEME

Koltuk temizleme firmasına mı ihtiyacınız var ? Doğru adrestesiniz, Prodetay Koltuk Temizleme Şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırız..

PRODETAY KOLTUK YIKAMA

Profesyonel Makineler ile Uzman Kadrosuyla Prodetay Koltuk Yıkama Firması Her Zaman Hazırdır.

SIK SORULAN SORULAR

En çok sorulan soruların bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.
Koltuklar evimizde en çok kirlenen ve temas halinde bulunduğumuz mobilyalardan biridir. Bu yüzden yoğun olarak toza, kire, bakteriye maruz kalmaktadır. Özellikle bebekler, çocuklar ve evcil dostlar istemsizce yapmış oldukları leke ve kirlerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.
Yataklar farkında olmasak da gün içinde en çok kullandığımız mobilyalarımızdır. Ortalama 8 saatimiz yataklarda geçmektedir. Her ne kadar fark etmesek de sağlığımızı doğrudan etkileyebilmektedir. Yataklar, toz akarı da denilen maytlar için oldukça uygun yerlerdir. Bunların yanı sıra bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmalar ve böcekler içinde uygun ortamlardır. Tüm bu organizmaların temizlenmesi ve kir, toz gibi pisliklerin uzaklaştırılması sadece profesyonel yatak temizliği ile mümkündür.

Özellikle farklı yapıda olan ve mekanizma sahibi özel stor, zebra gibi perdelerin temizlenmesi oldukça güçtür. Bu perdeler temizliği genellikle silinerek yapılmaktadır. Fakat silmek dışarı ile temas halinde olan bu eşyaları temizlemeye yetmemektedir. Bu özel perdelerin buharlı özel cihazlar ve temizleyip dezenfekte eden özel temizlik maddeleri ile temizlenmesi gerekmektedir.

İşletmelerde mobilya ve temizlenmesi gereken eşyalar vardır. Özellikle kafe, restoran gibi yada ofis, büro gibi yerlerde bulunan koltuk, halı, halıfleks, sandalye, perde gibi eşyaların temizlenmesi ve düzenli olarak temizlenerek müşterilerini, misafirlerini ağırlaması gerekmektedir. Özellikle işletmelerin hizmet vermediği saat aralığında onların zaman kaybı olmadan verdiğimiz bu hizmet ile hem işletmeler hem de müşteriler memnun kalmaktadır. Bu temizlik işlemleri işletmenin müşterilerine verdiği değeri göstermekte ve sürekli temiz eşyalar ile karşılaşan müşterilerde bunun farkında olarak bu tarz işletmeleri tercih etmektedir.